Támogatói felhívás

2018-08-03 17:30:00

A magyar felsőoktatás hagyományosan legnagyobb, kétévente lebonyolításra kerülő hallgatói tudományos seregszemléjére, a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára kerül sor 2019 tavaszán.

A 24 hazai és határon túli felsőoktatási intézmény részvételével 2015-ben megrendezett XXXII. OTDK Műszaki Tudományi Szekciójának példátlan sikerére alapozva az Óbudai Egyetem ismét OTDK házigazda lesz: 2019-ben Józsefvárosban Had- és Rendészettudományi, valamint Óbudán Informatika Tudományi Szekciónak fog otthont adni.

A rangos esemény magas színvonalú megrendezéséhez és lebonyolításához szükséges forrásokat a gazdasági élet szereplőinek támogatásával tudjuk biztosítani: a támogatói felhívás itt olvasható.

<< Vissza az aktualitásokhoz