Középiskolások az OTDKn

2019-02-27 22:16:41

A tudományos diákköri mozgalom (TDK) a magyar felsőoktatás hosszú múltra visszatekintő és elismert tehetséggondozási formája, amely számos elismert kutató és kiváló szakember pályáját alapozta meg.

Szeretnénk, ha az érdeklődő fiatalok minél korábban, akár már a középiskolában megismerkednének a TDK mozgalommal, ezért a 2019 áprilisában megrendezendő XXXIV. Országos Tudományi Diákköri Konferencia Informatika Tudományi Szekciójára szeretettel várunk középiskolás diákokat is. A két napos rendezvényen a résztvevők tematikus tagozatokba sorolva tekinthetnek meg több mint 130 pályamunkát az informatika legkülönbözőbb területeiről, ezen felül szakmai beszélgetésekbe kapcsolódhatnak be, és megismerkedhetnek az ország legkiválóbb informatikus kutatóival és hallgatóival.

További információ és nevezés elérhető ezen az oldalon.

<< Vissza az aktualitásokhoz