Szia, Miki vagyok

2019-01-03 15:26:31

Miklós bemutatkozik

Üdvözöllek! Sipos Miklós vagyok, az idei OTDK egyik felelős helyszíni szervezője.

Blog- és vlogbejegyzések kapcsán sokszor fogunk még találkozni, addig is egy rövid bemutatkozást írnék ide, kihegyezve az akadémiai életre.

Az ÓE Neumann János Informatikai karának hallgatója voltam korábban BSc képzésen, jelenleg pedig utolsó féléves MSc-s hallgató vagyok. Tanulmányaim folyamán párszor indultam kari TDK-n, ahol sikerült jó helyezéseket elérnem, továbbá az Új Nemzeti Kiválósági Program keretein belül is folytattam kutatást gépi tanulás / neurális hálók témakörökben, melyekből az MSc-s diplomamunkám is kinőtte magát.

Jó tanulmányi eredményeim végett sikeresen pályáztam korábban demonstrátori pozíciót az ÓE NIK Alkalmazott Informatikai Intézetében, és ennek következtében volt lehetőségem besegíteni a laborgyakorlatok vezetésében. Ezt követően Műszaki Ügyintéző, jelenleg pedig Tanszéki Mérnök pozícióban dolgozom, és veszek részt az oktatásban is – a pad másik oldalán. :blush:

Hamarosan találkozunk, addig is:

Üdv,
Miki